Świąteczna iluminacja w Wałbrzychu

Wałbrzych gotowy na święta. Podczas minionego weekendu zainstalowano już większość bożonarodzeniowych ozdób. Na Piaskowej Górze pojawiła się też gigantyczna bombka do której można wejść i zrobić sobie zdjęcie.

Miasto zostało w tym roku oświetlone bardzo podobne jak w ubiegłym. Trzy choinki zainstalowano w wałbrzyskim rynku, na Placu Magistrackim oraz w pobliżu Dworca Wałbrzych Miasto. Pojawiły się także nowości.
 
- Oświetlenie będzie bardzo podobne do tego w zeszłym roku. Zapraszamy do rynku gdzie jest choinka, oświetlona fontanna i ozdoby na słupach. Są też atrakcyjne, nowe rzeczy. Na Piaskowej Górze jest bombka do której można wejść i zrobić sobie zdjęcie. Świąteczną bombkę mamy też na skrzyżowaniu Andersa z Wysockiego - mówi zastępca dyrektora ZDKiUM w Wałbrzychu Bogusław Rogiński.
 
 
Jak tłumaczy Bogusław Rogiński większej liczby nowych instalacji świątecznych nie dodano z powodu oszczędności. Starano się, by miasto wyglądało ładnie i zostało przystrojone w świątecznym klimacie, ale tak, by zanadto nie nadwyrężyć miejskiego budżetu.
 
 
wb
foto:P.Tokarski
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno