Pies pogryzł dziecko, ojciec uratował dziewczynkę

Ośmioletnia dziewczynka trafiła do szpitala, po tym jak pogryzł ja amstaf. Dziewczynka ma pogryzioną rękę. Dziecko uratował ojciec, który ugodził psa scyzorykiem, wtedy zwierze puściło dziecko. 

 

Do tragedii doszło w niedzielę po godzinie 19:00 w wałbrzyskim Śródmieściu (rejon skrzyżowania Limanowskiego i Zajączka). Jak wynika z relacji ojca ośmiolatki, szedł on chodnikiem wraz z dwójką dzieci (córką i jej koleżanką).  W pewnym momencie pies rzucił się na ośmiolatkę i zaczął gryźć ją w rękę, był bez smyczy i kagańca. Dziewczynka przewróciła się, pies ciągnął ją po chodniku. Zwierze nie reagowało na komendy wydawane przez właściciela, dopiero, gdy ojciec dziewczynki dźgnał psa scyzorykiem - ten puścił.  Trójka młodych ludzi (około 19-23 lata) uciekła zabierając psa. 

Dziecko trafiło do szpitala, ojciec dziewczynki złożył dziś w komisariacie wyjaśnienia, a w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Policja nadal poszukuje właściciela psa i apaluje by młody mężczyzna sam zgłosił się do komendy policji. adm
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 


 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno