Wałbrzyscy księża w ogólnopolskich mediach - znów sexafera

Wałbrzych znów na ustach całej Polski - o sprawie wałbrzyskiego księdza, który wysyłał SMS-y z treściami erotycznymi do uczniów rozpisują się ogólnopolskie media. Prokuratura bada sprawę, kuratorium i kuria milczą. 

Najpierw afera z księdzem oskarżonym o nękanie żony organisty (czytaj tutaj), teraz 

afera z erotycznymi sms-ami do uczniów (czytaj tutaj).  Wałbrzych znów jest na ustach całej Polski i niestety nie w kontekście Złotego Pociągu czy zmian jakie nastąpiły w mieście w ostatnich latach, tylko w kontekście skandali. Dziś o erotycznych SMS-ach wysyłanych do uczniów piszą między innymi Newsweek, Wprost, Fakt, NaTemat czy Gazeta Wyborca (pisaliśmy o sprawie w piątek).

"Skandal. Ksiądz wysyłał sprośne SMS-y",  "Nowy seksskandal w Kościele. W Wałbrzychu ksiądz wysyłał do uczniów erotyczne smsy"  - to tylko niektóre tytuły. 

Sprawą Pawła M. wikariusza z parafii św. Józefa Robotnika w Wałbrzychu zajęła się już prokuratura, ksiądz nie pracuje już w szkole, o sprawie wie też kuratorium. Proboszcz parafii  św. Józefa Robotnika nie chciał rozmawiać z naszymi dziennikarzami, uciał krótko, że ksiądz Paweł juz nie pracuje w parafii. Świdnicka kuria biskupia  i kuratorium nie komentuja sprwy. 


 


Czytaj też:

opr. adm
foto: screen/pixabay

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno