Pomóż w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny

Policjanci ze Świebodzic szukają zaginionego mężczyzny, który 9 grudnia wyszedł z domu i dotąd nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Zaginiony jest chory na Alzheimera.

Zaginiony mężczyzna to Lech LAUDOWICZ ur. 18.11.1949 r. Mieszkaniec Świebodzic.
 
Rysopis: wzrost 173 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie szpakowate, brak znaków szczególnych. Zaginiony chory jest na Alzheimera, wymaga pomocy lub opieki innych osób.
 
W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w szarą kurtkę z czerwonymi pasami przy zamku  i kieszeniach, spodnie czarne sztruksowe, buty szare trapery. Nie miał przy sobie telefonu.
 
Osoby posiadające informacje na temat zaginionego lub miejsca jego przebywania proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Świebodzicach: 74 856 33 40 lub Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy 74 85 82 200 (lub 74 85 82 219).
 
red
foto:KPP w Świdnicy
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno