Menu

Zmiana organizacji ruchu na Armii Krajowej

Trwają prace związane z naprawą przejazdu kolejowego na Armii Krajowej/Chrobrego. Większość z nich jest wykonywana w godzinach od 7.00 do 17.00. Jednak na czas układania nowych szyn, nastąpi całkowite zamknięcie drogi – ten zakres robót będzie wykonywany wyłącznie w godzinach nocnych 24.00 – 4.00.

Zmiana organizacji ruchu na Armii Krajowej

Prace prowadzone na przejeździe kolejowym potrwają do 13 grudnia.

 

red
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

*** (12 grudnia 2018 11:19)
Te remont to kpina. To powinno być zrobione bez przerwy od piątku godz. 18.00 do poniedziałku godz. 5.00 . Jak nie dało rady w jeden weekend to w dwa lub trzy. Ci co studiowali we wrocku lata 1990 - 2000 to widzieli, że takie remonty w taki sposób były robione, żeby uciążliwość max. zmniejszyć. Tu jak widać jest miasto inteligentne inaczej. Widać cezarowi romanusowi pierwszemu zadłuzycielowi to nie przeszkadza.
Pilot (11 grudnia 2018 15:48)
Przez ten przejazd przejedzie złoty pociąg .
K (11 grudnia 2018 14:47)
Tory te prowadzą do składu opału Tepal
Alex (11 grudnia 2018 14:36)
Cytuję użytkownika: Jacek
Do czego w sumie jest potrzebny ten przejazd?Czy po drugiej stronie są jakieś obiekty strategiczne?
No właśnie,nasuwa mi się podobne pytanie.Kiedyś wagonami przychodził towar do magazynów"Społem","Argedu" a jeszcze wcześniej"Centrum Żelaza i Stali".Na terenie obecnej hurtowni "Jana" była obrotnica kolejowa,która od dawna jest nieczynna.Firmy wymienione wcześniej od wielu lat są już tylko historią,pytam więc,po co i komu jest tam potrzebny przejazd kolejowy?Może ktoś kompetentny to wyjaśni.
Jacek (11 grudnia 2018 14:13)
Do czego w sumie jest potrzebny ten przejazd?Czy po drugiej stronie są jakieś obiekty strategiczne?

Dodaj komentarz

Armii Krajowej  |   naprawa wiaduktu  |   remont  |   prace  |  

Ponad 13 mln zł na remont ul. Moniuszki

Remont ulicy Ogrodowej pod dużym znakiem zapytania

Coraz bliżej końca... (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij