Sportowe mikołajki z Dolnośląskimi Pracodawcami

Sportowe Mikołajki to nietypowa impreza zorganizowana przez Dolnośląskich Pracodawców i klub piłkarski Górnik Wałbrzych. Tym razem integrowali się nie tylko przedsiębiorcy zrzeszeni w związku ale też ich dzieci i młodzi sportowcy.

Wyświetl galerię 1/11
Spotkania w ramach Klubu Dolnośląskich Pracodawców odbywają się cyklicznie w różnych ciekawych miejscach. Pracodawcy odwiedzają nawzajem swoje firmy ale też uczestniczą w różnych ciekawych inicjatywach.
 
- Byliśmy już w kopalni, w kasynie, różnych firmach ale dziś jest jedno z największych spotkań. To inicjatywa, która ma pokazać jak biznes współpracuje ze sportem. Rozpoczynamy współpracę z Górnikiem Wałbrzych i mamy nadzieję, że dzięki naszemu związkowi będziemy mogli pomóc klubowi, organizować kolejne wspólne inicjatywy, wspierając nasz rodzimy sport - mówi prezes zarządu Dolnośląskich Pracodawców Artur Mazurkiewicz.
 
 
Oprócz apektu sportowego impreza miała bardzo ważny element integracyjny. Dzieciaki trenujące w Górniku bawiły się i rywalizowały na boiskch z dziećmi Dolnośląskich Pracodawców. W grach i zabawach brali udział także dorośli. Nie brakowało też zakulisowych rozmów biznesowych, jak zawsze podczas spotkań pracodawców.
 
- Chcieliśmy połączyć zajęcia sportowe z Mikołajkami i rozdawaniem paczek. Będzie z nami Św. Mikołaj ale też mistrz świata w żonglerce piłką Paweł Skóra, który pokaże swoje sztuczki a także poprowadzi kilka zabaw. Dzisiaj głównym celem jest integracja dzieci i spotkanie z Mikołajem bo za chwilę będą święta i zależy nam w tym czasie przede wszystkim na dobrej zabawie - mówi wiceprezes KP Górnika Wałbrzych Marcin Korba.
 
 
Informacje o kolejnych inicjatywach Dolnośląskich Pracodawców znajdziecie na stronie dolnoslascypracodawcy.pl
 
plr
foto: P.Tokarski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno