Menu

Pierwszy dzień pracy nowej wiceprezydent

Dr Sylwia Bielawska zastąpiła na stanowisku wiceprezydenta Wałbrzycha Zygmunta Nowaczyka. Na jakich zadaniach ma zamiar skupić się nowa wiceprezydent?

 
Pierwszy dzień pracy nowej wiceprezydent
Sylwia Bielawska pełniła dotąd funkcję dyrektor Biblioteki i Wydawnictwa Uczelnianego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.  Jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie bibliologii.  Jakie zadania będzie realizowała jako wiceprezydent?
 
- O planach wolałabym jeszcze nie mówić, dopóki nie ustalimy ostatecznej koncepcji z panem prezydentem. Jesteśmy na etapie planowania i opracowywania koncepcji wspólnych metod. Nie ukrywam, że moim największym zainteresowaniem będzie się cieszyła edukacja, ze względu na ogólnokrajowe reformy, których jesteśmy świadkami. Pochylę się także nad sprawami kultury i oczywiście nad tym co jest związane ze zdrowiem społecznym. Mam nadzieję, że będę bardzo dobrze kontynuować politykę zapoczątkowaną przez prezydenta Nowaczyka - mówi wiceprezydent Sylwia Bielawska.
 
Sylwia Bielawska zastąpiła na stanowisku wiceprezydenta Zygmunta Nowaczyka, który był zastępcą Romana Szełemeja od 26 maja 2011 roku. Jak przyznał prezydent Szełemej, wspólnie przeszli przez bardzo trudne momenty, takie jak likwidacja kilku wałbrzyskich szkół. Cechy, które szczególnie cenił urzędujący prezydent w Zygmuncie Nowaczyku to opanowanie, życzliwość dla innych i umiejętność formułowania wyważonych sądów. 
 
 

W.Blicharz

foto: P.Tokarski
 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Liz (14 grudnia 2018 10:02)
Dlaczego Redakcja milczy na temat kolejnej afery w Ratuszu? Tym razem chodzi o przekręty z przedszkolami.???
demaskator (14 grudnia 2018 8:58)
Wisi mi to. Bo nie pojawił się jeszcze nikt na tych stołkach który wzbogacił by mnie finansowo.

Dodaj komentarz

Sylwia Bielawska  |   Bielawska  |   wiceprezydent  |   Wałbrzych  |   wiceprezydent Wałbrzycha  |   PWSZ  |  

Nie śpij, bo cię przegłosują

Poranek z promilami

Wiceprezydent Bielawska rzuca wyzwanie: zabierz trzy koleżanki i...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij