Menu

Hodował konopie - grozi mu 10 lat

Do 10 lat więzienia grozi 24-letniemu mieszkańcowi powiatu świdnickiego. Mężczyzna hodował konopie indyjskie, funkcjonariusze zabezpieczyli 19 krzaków. 


 

Hodował konopie - grozi mu 10 lat
- Łącznie zabezpieczono 19 krzewów konopi indyjskich w zaawansowanej fazie wzrostu oraz marihuanę, z której można uzyskać ok. 4000 porcji handlowych narkotyku.  Mężczyzna został zatrzymany, a o jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. - informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. 
 
Wświetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość to nawet do 10 lat. Handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

opr. adm
foto: użyczone KMP Świdnica


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze

Walbrzyszanin (13 grudnia 2018 20:57)
Powinni dane razem z adresami tych policjantów podawać

Dodaj komentarz

Marichuana  |   policja  |   997  |   112  |   plantacja konopii  |   konopie indyjskie  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij