Menu

Kolacja Hochbergów w świątecznym klimacie (FOTO)

Za nami świąteczna edycja Kolacji Degustacyjnej. Goście Zamku Książ mogli spróbować potraw inspirowanych przepisami nadwornego kucharza rodziny Hochberg.

Kolacja Hochbergów w świątecznym klimacie (FOTO)

 

plr

 

 

foto: P.Tokarski

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19

Komentarze

Łukasz (17 grudnia 2018 17:11)
Książ nie jest piastowski od ponad 600 lat!!! Odpocznij trochę od komputera pieniaczu!!
Łukasz (17 grudnia 2018 17:11)
Książ nie jest piastowski od ponad 600 lat!!! Odpocznij trochę od komputera pieniaczu!!
jan (17 grudnia 2018 11:10)
Widzę, że pięcetplusiaków nie zaproszono, jak to?
demaskator (15 grudnia 2018 18:28)
Hochbergow i Hochbergów, to już zaczyna być wk**wiające, gdyby mogli to dyrekcja Książa obciagnęła by pytonga tym Hochbergom kazdemu z osobna! Książ jest Piastowski a nie jakichś Hochbergów.
Niemrawy (15 grudnia 2018 16:29)
Patrząc na te fotki to do jedzenia za dużo nie było

Dodaj komentarz

Zamek Książ  |   Książ  |   kolacja  |   degustacyjna  |   hochberg  |   harduin  |   restauracja książęca  |  

Gest rodziny zmarłej hrabianki

Złoty jubileusz Zamku Książ

Jest praca

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij