Nowy przewodniczący Kocham Szczawno-Zdrój

Dotychczasowy przewodniczący Stowarzyszenia Kocham Szczawno-Zdrój, Arkadiusz Czocher złożył rezygnację po ponad czterech latach pracy w stowarzyszeniu i działalności na rzecz mieszkańców uzdrowiska. Nadal jednak pozostanie jego członkiem  i będzie wspierał jego działalność. 

Czochera na stanowisku przewodniczącego zastąpił Piotr Cugowski. 
 
- To był wielki zaszczyt móc działać i współpracować z wieloma wspaniałymi ludźmi na rzecz Szczawna-Zdroju. Dzisiaj przyszedł czas na zmiany. Bardzo cieszę się i dziękuję Piotrowi Cugowskiemu za to, że zdecydował się prowadzić i rozwijać stowarzyszenie w kolejnej kadencji – mówi Arkadiusz Czocher.
 
 
Podczas obrad członkowie stowarzyszenia zobowiązali nowego przewodniczącego do przygotowania regulaminu
funkcjonowania stowarzyszenia oraz do powołania 3-osobowego zarządu, który będzie kierować stowarzyszeniem.  
Ponadto członkowie podczas obrad zgłosili propozycje projektów, które chcą zrealizować na rzecz mieszkańców przez najbliższe sześć miesięcy.
 
Kim jest nowy przewodniczący?
 
Piotr Cugowski to mieszkaniec ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. Doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie nauk o polityce, specjalista w zakresie ubezpieczeń społecznych zatrudniony w ZUS. Autor publikacji z zakresu życia politycznego w Rzeczypospolitej. Wzięty panelista wielu dyskusji naukowych podczas ogólnopolskich konferencji tematycznych. Zgodnie z kierunkiem wykształcenia najbardziej pociągają go zagadnienia związane z życiem politycznym zarówno na poziomie lokalnym, krajowym jak i międzynarodowym. Lubi powieści sensacyjne i literaturę faktu. W wolnych chwilach spaceruje - przeważnie po górach.
 
red
foto i info: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno