Menu

Pijane matki - ponad 3 promile

Jedna z kobiet miała ponad 3 promile, druga 2,7 promila - kłodzka policja zatrzymała dwie pijane matki, które "opiekowały" się swoimi małymi dziećmi. Kobietom grozi do 5 lat więzienia. 
 

Pijane matki - ponad 3 promile
O pijanej matce policję poinformowali sąsiedzi. Na miejscu funkcjonariusze zastali 43 - latkę oraz jej dwójkę dzieci w wieku 7 i 13 lat. Kobieta była pijana, alkomat pokazał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Na miejsce przyszła krewna rodziny, która przejęła opiekę nad dziećmi. 

Niechlubny rekord pobiła 34-latka, która miała ponad 3 promile w wydychanym powietrzu. Kobieta opiekowała się 5 miesięcznym i 3 - letnim dzieckiem. Przebywający w mieszkaniu ojciec dzieci był również pijany. Dzieci trafiły do szpitala.
 
Policjanci sprawdzą czy rodzice swoim zachowaniem mogli narazić dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, może im groić do 5 lat więzienia.

opr. adm
foto: pos


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

sam ON (21 grudnia 2018 0:45)
Cytuję użytkownika: 500+
Wczoraj płacili 500+..Pozdrawiam.
ot DEBIL... jakby alkohol kosztował majatek
T34 (19 grudnia 2018 8:10)
No i jak zwykle odezwali się mądrale od 500+, bo tylko oni chleją, pojedź jeden z drugim do Czarnego Boru to się zdziwisz ilu tam jest beneficjentów 500+ , promil a reszta to prawnicy, lekarze, biznesmeni i inna "elyty" więc przestańcie pir...lić , że tylko Ci od 500+ chleją.
wal (18 grudnia 2018 17:52)
Gdyby nie było 500+ to sądzisz,że patologia nie chlałaby na umór? POMYŚL!
Jacek (18 grudnia 2018 17:06)
Gdyby nasz wywiad społeczny działał jak jungenmendy to by do takich sytuacji nie dochodziło,ale u nas jak to u nas tam gdzie kasa to stołki w myśl zasady tam mam ciotkę tam mam wuja nikt mnie w życiu nie w.....a lub praca za grosze czyli jaka płaca taka praca.
Prawda (18 grudnia 2018 17:02)
Cytuję użytkownika: xD
Cytuję użytkownika: 500+
Wczoraj płacili 500+..Pozdrawiam.
Hahahahaha no tak xD
Prawda.Pozdrawiam.
xD (18 grudnia 2018 16:21)
Cytuję użytkownika: 500+
Wczoraj płacili 500+..Pozdrawiam.
Hahahahaha no tak xD
500+ (18 grudnia 2018 14:27)
Wczoraj płacili 500+..Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

policja  |   pijani rodzice  |   Wałbrzych  |   Kłodzko  |   997  |   112 policja  |   pijani rodzice  |   pijana matka  |  

Ewakuacja mieszkańców. Saperzy wywieźli pocisk

Wałbrzyski Budżet Obywatelski - 4,5 mln. zł. Kiedy można składać...

Górnik wygrywa na wyjeździe

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij