Tenisiści w rozjazdach

Dalekie wyjazdy po rankingowe punkty oraz nowe doświadczenia mają za sobą tenisiści KT Szczawno-Zdrój. Podopieczni Roberta Kosińskiego z sukcesami rywalizowali w turniejach w Ścięgnach koło Karpacza, Toruniu oraz Gdańsku.

Jan Kluczyński oraz Filip Kosiński udali się do Torunia na bardzo prestiżowy turniej SuperMasters PZT do lat 11. Szczawieńscy gracze stoczyli bardzo trudne i wyrównane pojedynki, ale ostatecznie do najlepszej "czwórki" imprezy awansował jedynie Janek zajmując tym samym miejsce tuż za podium.

 

W Ścięgnach koło Karpacza wystąpiła Oliwia Dróżdż, która rywalizowała w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów. Podopieczna trenera Kosińskiego nie miała sobie równych i z kompletem zwycięstw triumfowała w całych zawodach.

 

Aż do Gdańska udali się za to szczawieńscy młodzicy. W turnieju singlowym Antoni Pankowski wywalczył 2. miejsce, a w deblu nasza para Pankowski - Bruno Kokot zanotowała końcową wygraną.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone

(ben

 

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno