Wigilia policjantów

Spotkanie wigilijne w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Policjanci wraz z zaproszonymi gośćmi przełamali się opłatkiem, życząc sobie pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku.

Podczas uroczystości wigilijnej życzenia funkcjonariuszom i gościom złożył pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzych, kom. Krzysztof Lewandowski. 
 
"W tym wyjątkowym dniu pragnę podziękować Państwu za trud, który codziennie wkładacie w realizowanie naszej wspólnej misji, za profesjonalizm, szybkość działania, skuteczność i empatię w kontaktach z osobami w najróżniejszych trudnych, życiowych sytuacjach. Chciałbym również Państwu życzyć, aby Święta były dla Państwa czasem wytchnienia od codziennych obowiązków, abyście mogli się Państwo nimi cieszyć z rodziną, przyjaciółmi w zdrowiu i spokoju."
 
Spotkanie uświetnił występ artystyczny dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 17 w Wałbrzychu. 
 
 
red
foto:KMP w Wałbrzychu
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno