Nowy skład Rady Sportu
Nowy skład Rady Sportu - zobacz kto jest w radzie. 
Decyzją prezydent Świdnicy, Beaty Moskal-Słaniewskiej w 2015 roku powołana została Rada Sportu, jako ciało opiniodawczo - doradcze w sprawach z zakresu kultury fizycznej. Upłynęła trzyletnia jej kadencja, dlatego też spośród organizacji sportowych działających na terenie miasta, z listy zgłoszonych kandydatów, prezydent wybrała nowy jej skład. W najbliższej kadencji zasiądą w niej:
 
Tomasz Idziak – MKS Polonia Świdnica - akrobatyka 
Dariusz Stachurski – MKS Polonia-Stal Świdnica – piłka nożna
Kamil Gałuszka – Klub Szachowy Gambit - szachy 
Krzysztof Terebun – ŚKPR Świdnica – piłka ręczna 
Krzysztof Kołodziejczyk – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica – boks 
Renata Zapart-Dec - Międzyszkolny Uczniowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Olimpia w Świdnicy – lekkoatletyka 
Tomasz Bohuszewicz – SK Taekwon-do Tiger – taekwondo 
Jarosław Rostkowski – Stowarzyszenie Basket Świdnica – koszykówka
Sylwester Romanik - Uczniowski Klub Sportowy Judo Świdnica – judo
 
- Życzę nowej Radzie Sportu dobrej i owocnej pracy na rzecz całego świdnickiego sportu, z korzyścią dla mieszkańców naszego miasta – mówi prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska. 
 
Członkowie rady będą pełnić swoje funkcje społecznie, będzie to zespół o charakterze opiniodawczym i konsultacyjnym. Do jego zadań należeć będzie w szczególności opiniowanie strategii rozwoju Gminy Świdnica w zakresie kultury fizycznej, budżetu miasta w części dotyczącej sportu, projektowanie programów rozwoju bazy sportowej, uchwał dotyczących rozwoju kultury fizycznej na jej terenie i tworzenie wniosków dotyczących przyznania stypendiów, nagród i wyróżnień zawodnikom i trenerom ze stowarzyszeń sportowych. Z radą konsultowane będą również plany imprez sportowych i rekreacyjnych, organizowanych przez różne organizacje w mieście.
 
opr. adm
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno