Powstanie nowy parking na wałbrzyskim Podzamczu

Nowy parking powstanie przy ul. Kasztelańskiej na wałbrzyskim Podzamczu. Nie wszyscy mieszkańcy są zadowoleni z tego pomysłu.

Opłata za miejsce parkingowe będzie wynosić 50 zł. Niektórzy mieszkańcy zwracają uwagę na to, że parking będzie wybudowany z pieniędzy pochodzących z funduszu remontowego, więc dlaczego mają płacić za parking?
 
- Coś co idzie z funduszu remontowego dla mieszkańców (bo nie wszyscy będą korzystać z tego parkingu). Parking musi dać przychody, by mogło to zwiększyć fundusz remontowy. Takie jest nasze założenie tego wszystkiego. - mówi Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze, Tadeusz Choczaj. 
 
Parking będzie wybudowany na 50 miejsc. Póki co będzie wybudowana jego pierwsza część, w planach jest wybudowanie drugiego parkingu. Budowa parkingu zakończona będzie na wiosnę 2019 roku. 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno