Wigilia Miejska w Boguszowie-Gorcach

W Boguszowie-Gorcach miała miejsce pierwsza Wigilia Miejska.  Świąteczne spotkanie mieszkańców Boguszowa-Gorc rozpoczął występ dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6. 

Dzieci zaprezentowały program jasełek oraz koncert piosenek świątecznych zachęcając wszystkich zebranych do wspólnego śpiewania.
 
Obecni na Wigilii harcerze ze 111 Boguszowskich Drużyn Żółto-Niebieskich przekazali Betlejemskie Światło Pokoju, a Biskup pomocniczy świdnicki Adam Bałabuch zaprosił wszystkich do podzielenia się opłatkiem i złożenia sobie życzeń.
 
Podczas wigilijnej kolacji na stołach pojawiły się tradycyjne potrawy – pachnący barszcz z uszkami, pierogi, ryba oraz ciasta. Spotkanie wigilijne cieszyło się tak dużym zainteresowaniem mieszkańców, że przygotowana na ok. 450 osób hala była wypełniona po brzegi.
 
 
foto i info: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno