Zostań przewodnikiem w Zamku Książ

Interesujesz się historią regionu, lubisz snuć opowieści a długie spacery nie są dla ciebie żadnym wyzwaniem? Masz możliwość połączyć pasję z ciekawą pracą - Zamek Książ poszukuje nowych przewodników.

Do podstawowych zadań przewodnika książańskiego należy: oprowadzanie turystów indywidualnych i grup zorganizowanych po Zamku Książ różnymi trasami tematycznymi i oprowadzanie po podziemiach, kreowanie pozytywnego wizerunku Zamku Książ. Bardzo ważne jest też wspieranie strategii promocyjnej zamku.
 
Wśród najważniejszych wymagań stawianym profesjonalnym przewodnikom są płynność wysławiania się, wysoka kultura osobista, umiejętność kierowania i panowania nad grupą, łatwość nawiązywania kontaktów), a także zainteresowanie historią i turystyką regionu, wymagana wiedza na temat Zamku Książ. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem. Pozostałe wymagania to: entuzjazm, kreatywność i umiejętność przekazywania informacji, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność i gotowość do pracy w elastycznych godzinach. Do objęcia stanowiska przewodnika książąńskiego wymagane jest co najmniej średnie wykształcenie, ukończenie kursu na przewodnika książańskiego organizowanego przez dział turystyki i kultury Zamku Książ (wraz z pozytywnym wynikiem z egzaminu praktycznego. 
 
 
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem (CV i list motywacyjny) wraz zamieszoną w dokumentach aplikacyjnych klauzulą zgody do dnia 11.01.2019 r. do godz. 16:00 (liczy się data wpływu) koniecznie w tytule wpisując „Przewodnik książański" na adres: Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o., ul. Piastów Śląskich 1, 58-306 Wałbrzych.
 
Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 74 66 43 811 lub 74 66 43 871.
 
opr.plr
foto: użyczone / Zamek Książ w Wałbrzychu
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno