Menu

Zostań przewodnikiem w Zamku Książ

Interesujesz się historią regionu, lubisz snuć opowieści a długie spacery nie są dla ciebie żadnym wyzwaniem? Masz możliwość połączyć pasję z ciekawą pracą - Zamek Książ poszukuje nowych przewodników.

Zostań przewodnikiem w Zamku Książ
Do podstawowych zadań przewodnika książańskiego należy: oprowadzanie turystów indywidualnych i grup zorganizowanych po Zamku Książ różnymi trasami tematycznymi i oprowadzanie po podziemiach, kreowanie pozytywnego wizerunku Zamku Książ. Bardzo ważne jest też wspieranie strategii promocyjnej zamku.
 
Wśród najważniejszych wymagań stawianym profesjonalnym przewodnikom są płynność wysławiania się, wysoka kultura osobista, umiejętność kierowania i panowania nad grupą, łatwość nawiązywania kontaktów), a także zainteresowanie historią i turystyką regionu, wymagana wiedza na temat Zamku Książ. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem. Pozostałe wymagania to: entuzjazm, kreatywność i umiejętność przekazywania informacji, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność i gotowość do pracy w elastycznych godzinach. Do objęcia stanowiska przewodnika książąńskiego wymagane jest co najmniej średnie wykształcenie, ukończenie kursu na przewodnika książańskiego organizowanego przez dział turystyki i kultury Zamku Książ (wraz z pozytywnym wynikiem z egzaminu praktycznego. 
 
 
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem (CV i list motywacyjny) wraz zamieszoną w dokumentach aplikacyjnych klauzulą zgody do dnia 11.01.2019 r. do godz. 16:00 (liczy się data wpływu) koniecznie w tytule wpisując „Przewodnik książański" na adres: Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o., ul. Piastów Śląskich 1, 58-306 Wałbrzych.
 
 
Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 74 66 43 811 lub 74 66 43 871.
 
opr.plr
foto: użyczone / Zamek Książ w Wałbrzychu
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Anna (22 grudnia 2018 23:24)
Umowa zlecenie :D Na żadnej stronie z tym ogłoszeniem - fakt - nie podano wynagrodzenia. Dziwne niedopatrzenie.
wyzwalacz (22 grudnia 2018 16:50)
Dla prestiżu i za uśmiech Zabskiej.Ty materialisto.
Jan z Gór (22 grudnia 2018 10:28)
Za jakie pieniądze? Podstawowa informacja umknęła?

Dodaj komentarz

zamek książ  |   książ  |   przewodnik  |   praca  |   oferta pracy  |  

Górnik wygrywa na wyjeździe

Na tropie zaginionego Choleryka z Zamku Książ

II Strefowe Targi Pracy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij