Tenisowe ostatki w Szczawnie-Zdroju

Ostatnim akcentem mijającego, tenisowego roku był zorganizowany przez KT Szczawno-Zdrój - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów. Turniej, w którym tradycyjnie już niezłą dyspozycję zaprezentowali reprezentanci miejscowego klubu.

Za nami weekendowy, ostatni w tym roku turniej na kortach w Szczawnie-Zdroju. Turniej, oprócz wyjątkowego, bo przedświątecznego terminu, miał wyjątkową formułę, gdyż tenisiści rywalizowali w grupach, co oznacza, iż każdy z uczestników rozegrał aż 6 spotkań.
 
Najlepszym graczem niedawnej imprezy okazał się Maciej Słowik ze Szczecina, ale tuż za nim na podium uplasował się przedstawiciel gospodarzy. Jan Kluczyński, bo o nim mowa, miał piłki meczowe dające mu końcową wygraną, ale ostatecznie górą był rywal ze Szczecina. O sporym pechu może mówić drugi z naszych - Filip Kosiński, który choć rywalizację zakończył korzystnym bilansem 5 wygranych i zaledwie 1 porażką, to musiał się zadowolić zaledwie 5. miejscem. Na spore słowa uznania zasłużył również młodziutki Goran Burbo, który z racji wieku wystąpił dzięki tak zwanej "dzikiej" karcie, ale zanotował kilka naprawdę udanych pojedynków. Jak przyznał trener Robert Kosiński, KT Szczawno-Zdrój ma jeszcze jeden powód do dumy - w mijającym bowiem roku nasz klub zorganizował największą liczbę turniejów dla dzieci i młodzieży w całym województwie, co jak widać przekłada się na sukcesy szczawieńskich tenisistów.
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno