Całą noc szukali niedoszłego samobójcy

Całą noc szukali zdesperowanego mężczyzny. Kilkudziesięciu policjantów, a także ratownicy Górskiego oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego poszukiwali przez całą noc mężczyzny, który oświadczył, że z powodów osobistych chce odebrać sobie życie. 

29-latek został odnaleziony  w jednym z pustostanów w Wałbrzychu.  Mężczyzna został przewieziony do szpitala.
 
 Policjanci wraz z ochotnikami z GOPR-u i WOPR-u sprawdzali każdy sygnał i każdą informację o  miejscu pobytu załamanego mężczyzny. Policjanci  powiadomili także pracowników sklepów, szpitali, korporacji taxi oraz Straż Miejską. Sprawdzili noclegownie oraz ogrzewalnie.
 
Policjanci ostatecznie około godziny 7 rano odnaleźli zdesperowanego mężczyznę, ukrywającego się w jednym z pustostanów na Białym Kamieniu. Okazało się, że 29-latek był nietrzeźwy. Funkcjonariusze pojechali z mężczyzną do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. 
 
foto: WTV
info: dolnośląska policja
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno