Zakup udziałów MZB - jest tylko jedna oferta

Otwarto ofertę na zakup 49% udziałów w Miejskim Zarządzie Budynków. Była to jedyna oferta, która wpłynęła od Polskiego Funduszu Rozwoju (instytucji rządowej powstałej w celu przeprowadzania inwestycji kapitałowych). 

- Warunki niestety są poufne, więc do momentu zakończenia negocjacji nie możemy ich przedstawić.  W tej chwili trwa etap oceny formalnej. W poniedziałek wyślemy uwagi, co do kwestii formalnych (jeżeli zostaną uzupełnione). - mówi Kamil Orpel z urzędu miejskiego w Wałbrzychu.
 
Założenia są takie, że MZB ma regularnie odkupywać udziały dzięki zyskom wypracowanym przez spółkę. Gwarantem całej operacji ma być Gmina Wałbrzych jako udziałowiec większościowy.  
 
Po ocenie formalnej nastąpi etap negocjacji, będzie on trwał zgodnie z regulaminem 60 dni (od momentu otwarcia oferty). Po tym etapie nastąpi podpisanie umowy. 
 
red
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno