Martwy pies przy głównej ulicy - policja nie reaguje

- Zgłosiliśmy sprawę policji, jednak nikt nie zareagował - alarmuje mieszkanka Jedliny Zdrój.  Od wczoraj na chodniku przy ulicy  Kłodzkiej w Jedlinie leży martwy pies, jednak mimo zgłoszeń mieszkańców, sprawą nikt się nie zajął. Policja odbija piłeczkę, że odpowiednie służby zostały poinformowane... 

Ulica Kłodzka - główna ulica Jedliny Zdrój (trasa Wałbrzych - Nowa Ruda). Od wczoraj na chodniku, nieopodal sklepu leży martwy wilczur - informują czytelnicy walbrzych24.com. Zaniepokojeni mieszkańcy  zgłosili sprawę policji. jednak jak się okazuje, nikt nie zareagował. 
 

W Jedlinie Zdrój wczoraj około godziny 23:00 leżał martwy pies-wilczur na chodniku przy ulicy Kłodzkiej, obok sklepu. Dzisiaj o godzinie 11:00 ten sam pies dalej leży na chodniku przy głównej drodze. 
 

W Jedlinie Zdrój przy ul.Kłodzkiej leży martwy pies na chodniku.Zostało to zgłoszone wczoraj na policję  i do weterynarza, a biedny pies dalej leży.

Jeszcze wczoraj, dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Głuszycy poinformował naszą czytelniczkę, że zwłoki psa zostaną usunięte, jednak dziś o 11:00 martwy pies nadal leżał na chodniku przy głównej ulicy miasta.  

Dziśł dyżurny głuszyckiej komendy, poinformował naszych dziennikarzy, że odpowiednie służby zostały poinformowane i zwłoki psa mają zostać zabrane i zutylizowane.  
 

Zgodnie z przepisami, zwłoki psa powinny zostać usunięte na zlecenie samorządu, w przypadku gdy zwierzę zostało potrącone np. przez samochód obowiązek ten ciąży na zarządcy drogi. Faktem jest, że martwy pies leży od wczoraj na chodniku a przechodnie omijają zwłoki zwierzęcia szwrokim łukiem odwracając wzrok.  

AKTUALIZACJA:
Jak informuje Magdalena Korościk z wałbrzyskiej komendy policji, przed godziną 12:00 zwłoki psa zostały zabrane. adm
foto: czytelnicy walbrzych24.com

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno