Kokot i Lewandowski dołączą do KT Szczawno-Zdrój

Zapowiada się wyjątkowy dla KT Szczawno-Zdrój rok. Nie tylko za sprawą nadchodzących występów wychowanków zespołu z uzdrowiska, którzy nie schodzą poniżej wysokiego poziomu, ale również zapowiadanych przez przedstawicieli klubu dwóch cennych transferów.

Choć szczawieński klub słynie z doskonałej pracy z dziećmi i młodzieżą, to skuteczne działania organizacyjne oraz szkoleniowe nie pozostałe niezauważone przez innych zawodników, którzy wyrazili chęć wzmocnienia naszego zespołu. Nowymi graczami w nadchodzącym sezonie będą Bruno Kokot (na głównym zdjęciu) oraz Dawid Lewandowski (poniżej). Jak informuje portal ktszczawno.pl, obaj należą do ścisłej czołówki w Polsce  w swoich rocznikach, a w kończącym się roku byli regularnie powoływani do kadry narodowej.

 

Cały miniony sezon Bruno sklasyfikowany był w pierwszej "10" zawodników rocznika 2006, notował znakomite wyniki w zmaganiach europejskich, a także świetnie rokuje na przyszłość. Dawid to tymczasem zawodnik pierwszej "trójki" rocznika 2007, triumfator prestiżowych zmagań SuperMasters PZT 2018, który z powodzeniem rywalizował również z młodzikami. Jak zapowiadają przedstawiciele klubu, to nie koniec wzmocnień KT Szczawno-Zdrój, o czym zapewne będziemy wkrótce mieli okazję poinformować.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno