Ukradła perfumy i znalazła narkotyki

Kradła głównie drogie perfumy oraz artykuły kosmetyczne. 20-letnia wałbrzyszanka wpadła już w ręce policji. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie kobiety i znaleźli prawie 50 porcji amfetaminy. 20-latka tłumaczyła policjantom, że woreczek z narkotykami... znalazła na ulicy i przyniosła do domu.

20-latka została zatrzymana przez ochronę jednej z wałbrzyskich drogerii. Kobieta ukradła z półek sklepowych perfumy oraz artykuły kosmetyczne wartości prawie 600 zł. Mundurowi ustalili, że nie była to pierwsza kradzież jakiej dokonała  kobieta. Przeglądając zdjęcia z monitoringu ustalono, że dzień wcześniej również ukradła ona perfumy, tym razem o wartości 500 zł.
 
Z kolei w mieszkaniu kobiety znaleziono prawie 50 porcji handlowych amfetaminy. Kobieta tłumaczyła , że skradzione perfumy sprzedała przypadkowym osobom, a woreczek z białym proszkiem znalazła na ulicy i przyniosła do domu.
O dalszych losach 20-latki zadecyduje sąd. Grozi jej do 5 lat więzienia.
 
wb
foto:pixabay.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno