Okradali domy,trafili w ręce policji

Biżuteria, perfumy, sprzęt RTV oraz pieniądze o łącznej wartości ok. 60 tys. złotych padły łupem dwóch mężczyzn ze Słotwiny koło Świdnicy. Zatrzymała ich policja.

Mężczyźni w wieku 27 i 32 lata włamywali się do domków jednorodzinych na terenie całego Dolnego Śląska. Zostali zatrzymani przez policję. 
 
Policjanci zatrzymali mężczyzn podczas patrolu. Mając informacje o marce samochodu jakim poruszają się złodzieje, zatrzymali podejrzanych i odnaleźli przy nich skradzione przedmioty. Mężczyźni nie potrafili wytłumaczyć, w jaki sposób weszli w ich posiadanie. Jak się okazało ukradli je chwilę wcześniej. 
 
Jeden z mężczyzn najbliższy miesiąc spędzi w areszcie. Drugi został objęty dozorem policyjnym. Teraz o dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd. Za kradzież z włamaniem mężczyznom grozi nawet do 10 lat więzienia. 
 
red
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno