Siatkarski Puchar Świata dla wałbrzyszan

Po świątecznej przerwie siatkarze Aqua-Zdroju powracają na parkiet, aby w derbowym meczu podjąć Bielawiankę Bielawa. Wizyta w hali przy ulicy Ratuszowej będzie doskonałą okazją, aby nie tylko wesprzeć wałbrzyskich siatkarzy, ale również zobaczyć i wznieść Puchar Świata, jaki przed kilkoma miesiącami wywalczyli Polacy.

Nie lada gratka czeka fanów siatkówki, którzy w najbliższą sobotę odwiedzą halę przy ulicy Aqua-Zdroju. Przy okazji spotkania wałbrzyskiej ekipy z Bielawianką będzie bowiem można zobaczyć, ale również wziąć w ręce i unieść w geście triumfu Puchar Mistrzów Świata, jaki przed kilkoma miesiącami we wspaniałym stylu wywalczyli polscy siatkarze. Prezentacja Pucharu Świata rozpocznie się o godzinie 17, a o 18 do gry przystąpią wałbrzyski lider oraz siódma drużyna II ligi.
 
Prezentacja Pucharu Mistrzów Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Włochy - Bułgaria 2018
Sobota - 5 stycznia, hala Aqua-Zdroju, godz. 17
 
II liga siatkarzy
XIV kolejka
Sobota - 5 stycznia, hala Aqua-Zdroju, godz. 18:
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - Bielawianka Bester Bielawa

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno