Powoli rusza Budowa Obwodnicy Zachodniej

Umowa  podpisana i teren budowy Obwodnicy Zachodniej Wałbrzycha został przekazany firmie Geo-Industrial S.A. z Sosnowca, która ma przygotować podłoże trasy w ciągu drogi krajowej nr 35. 

Gmina Wałbrzych podpisała umowę z  Geo-Industrial S.A. z Sosnowca 17 grudnia ubiegłego roku, we środę Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu 
przekazał teren robót – obszar przyszłego węzła "Żeromskiego" - teren między ulicami Św. Kingi, Żeromskiego, Starachowicką, Ludową i Reja. 
 
- Bardzo miło nam poinformować, że rozpoczynają się pierwsze prace przy budowie obwodnicy Wałbrzycha, która powstaje w ciągu drogi krajowej nr 35. W wyniku rozstrzygniętego postępowania przetargowego w grudniu, Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta podpisał umowę z wykonawcą, która 2 stycznia przejęła plac budowy. Prace będą polegać na przygotowaniu podłoża. Zakładamy, że w przeciągu kilku dni odbędą się pierwsze odwierty. -  mówi rzecznik urzędu miejskiego, Edward Szewczak. 

 
Wciąż nie rozstrzygnięto przetargu na głównego wykonawcę obwodnicy. Więcej przeczytasz tutaj
 
red
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno