Uderzyła w jego samochód, a to on stracił prawo jazdy
Spore utrudnienia na Wysockiego w kierunku centrum miasta - tak wyglądał dzisiejszy poranek w Wałbrzychu, a wszystko za sprawą kolizji na skrzyżowaniu ul. Wysockiego i Kolejowej. Wypadek spowodowała 35-latka ale prawo jazdy stracił kierowca auta w które uderzyła. 

 
 
 

Do stłuczki doszło chwilę po godzinie 6:00 na skrzyżowaniu ul. Wysockiego i Kolejowej. 35-letnia kobieta jadąca Audi A3 wymusiła pierszeństwo i uderzyła w prawidowo jadącego Fiata Palio. Za spowodowanie kolizji została ukarana 500-złotowym mandatem.

Wiekszą karę poniesie jednak poszkodowany 60-letni kierowca Fiata, w czasie rozmowy policjanci wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna jest pijany, urządzenie pokazało prawie 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stanie teraz przed sądem i odpowie za jazdę na podwójnym gazie - straci prawo jazdy, grozi mu też wysoka grzywna. 
opr. adm
foto: KMP Wałbrzych


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno