8-osobowa rodzina pogorzelców dostanie mieszkanie

Szczęśliwe zakończenie tragicznych losów 8-osobowej rodziny, która ucierpiała w pożarze przy ul. 1 Maja. 1 lutego dostaną oni mieszkanie przy ul. Przywodnej. 

Pożar przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu wybuchł w noc sylwestrową. Ogień zniszczył schody oraz drzwi kilku mieszkań. Stwierdzono, że lokatorzy nie mogą na razie wrócić do swoich mieszkań. Większość z nich znalazła schronienie u rodziny i znajomych, pozostałym przydzielono lokale zastępcze przy ul. Ogrodowej. 
 
Tej samej nocy na świat przyszło 6 dziecko rodziny mieszkającej przy ul. 1 Maja 145. Jak przyznaje w rozmowie z nami ojciec dziecka, dzieci w tej chwili przebywają u rodziny na Gaju. Jego żona jest jeszcze w szpitalu, a on sam tuła się – to tu to tam. Jest jednak nadzieja - rodzina ma dostać od 1 lutego mieszkanie przy ul. Przywodnej. 
 
To jeden z lokali kryzysowych, których budowę zleciła gmina Wałbrzych. Mają w nich zamieszkać osoby niepełnosprawne, seniorzy i rodziny wielodzietne. Jeden z takich lokali przydzielono właśnie 8-osobowej rodzinie i to jeszcze przed wybuchem pożaru. Rodzina ma w nim zamieszkać już od 1 lutego.
 
wb
foto:ilustracyjne
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno