III liga siatkarek: EL-TIM Volley Głogów - Chełmiec Wodociągi 0:3

Trwa zwycięska passa siatkarek Chełmca Wodociągów w Piko Sport Dolnośląsko-Lubuskiej III Lidze Kobiet. Po jednostronnej rywalizacji lider z Wałbrzycha pokonał na wyjeździe El-TIM Volley Głogów 3:0.

Wczorajszy mecz w Głogowie toczył się pod całkowite dyktando niepokonanych wałbrzyszanek. Jedynie w drugiej partii rywalki zdołały zbliżyć się na 2 "oczka" do naszych pań, które jednak spokojnie wyszły z opresji zwyciężając do 23. O przewadze wałbrzyszanek najlepiej świadczy fakt, iż w przeciągu całego spotkania trener Marek Olczyk nie zdecydował się wziąć przerwy na żądanie.
 
W następnej odsłonie III ligi siatkarki Chełmca Wodociągów wystąpią przed własną publicznością. W meczu na szczycie liderki podejmą zajmujące 2. miejsce w tabeli akademiczki z Wrocławia.
 
Piko Sport Dolnośląsko-Lubuska III Liga Kobiet
IX kolejka
EL-TIM Volley Głogów - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 0:3 (17:25, 23:25, 15:25)
Chełmiec Wodociągi: Druciak, I. Groń, Małodobra, Gezella, Judyta Rzeczycka, Julia Rzeczycka, Pawelska (libero) oraz Nowak, P. Groń. Trener: Marek Olczyk
 
Następny mecz
X kolejka
Sobota - 12 stycznia, Hala Wałbrzyskich Mistrzów, godz. 18:
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - KS AZS AWF Piko Sport Wrocław
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno