Miał ponad 6 promili i okradł sklep
Ponad 6 promili alkoholu w organizmie miał 37-letni mężczyzna, który mimo , że był kompletnie pijany włamał się do sklepu i próbował okraść sklep. W sklepie wypił whisky a  policjanci znaleźli go...  między lodówką a szafką. 

 

"Dawka śmiertelna - 4,5 promila alkoholu we krwi! Nie dotyczy Polaków i Rosjan". - niby stary dowcip, jednak jest w nim sporo prawdy.  37-letni mieszkaniec Grzmiącej, który włamał się do  jednego ze sklepów w Głuszycy miał ponad 6 promili. 
 

Do włamania doszło w sobotę (5 stycznia)  około godziny 23:00 przy ul. Łukasiewicza w Głuszycy.  Mężczyzna wybił szybę w drzwiach i wszedł do sklepu.  Policjanci znaleźli złodzieja ukrywającego się między lodówką, a szafką, a w jego plecaku skradzione butelki z alkoholem i papierosy o łącznej wartości ponad 500 złotych.  37-letni mężczyzna nie omieszkał skosztować też whisky -  wypił ją na miejscu.
 
Za kradzież z włamaniem pijanemu złodziejowi grozi do 10 lat wiezienia. opr. adm
foto: KMP Wałbrzych


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno