Awanturnik z amfetaminą
Przyjechali do interwencji domowej a skończyło się na zatrzymaniu za posiadanie narkotyków - 23-latkowi zatrzymanemu przez wałbrzyskich policjantów grozi do 10 lat więzienia. 
 

Prawdopodobnie nie wpadłby, gdyby nie domowa awantura. 
 

jInterwencja dotycząca awantury domowej zakończyła się znalezieniem narkotyków i zatrzymaniem mężczyzny


Funkcjonariusze z pionu prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej syna z rodzicami. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, to okazało się, że młody wałbrzyszanin posiada przy sobie duże ilości narkotyków w postaci amfetaminy. W związku z tym policjanci zatrzymali mężczyznę. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
 
Do interwencji doszło w jednym z mieszkań w centrum Wałbrzycha, policjanci wezwani zostali w sprawie awantury domowoej.  Podczas legitymowania awanturującego się 23-latka, znaleźli przy nim woreczek foliowy z amfetaminą - można było uzyskać z niej 370 porcji handlowych narkotyku. Mężczyzna stanie teraz przed sądem, za posiadanie znaczniej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia.
opr. adm
foto: KMP Wałbrzych

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno