WOŚP w Szybie Witold

Już 13 stycznia jak Polska długa i szeroka wszyscy grać będą na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, Orkiestra zagra również w Szybie Witold w Boguszowie-Gorcach. Organizatorzy sztabu zadbali o moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, w plenerze i na sali widowiskowej Centrum.

13 stycznia, od samego rana na terenie miasta kwestować będzie 20 wolontariuszy WOŚP, uczniów PSP nr 5, zaopatrzonych w puszki oraz uśmiech od ucha do ucha. 
 
Wielkoorkiestrowy program rozpocznie się w plenerze przed Centrum Witold już o godz. 11:00.  Na amatorów offroadowej jazdy czkać będą auta terenowe, doświadczeni kierowcy i trasy powodujące szybsze bicie serca. Nie lada gratką dla wszystkich łasuchów będzie na pewno kuchnia polowa, grillowane kiełbaski i pyszne ciasta, a wszystko to oczywiście za wrzut do puszki.
 
O godz.15:00 w zimowej aurze zaprezentują się druhowie z OSP GORCE, którzy specjalnie dla wośpowej publiczności przygotują pokaz ratownictwa. Odbędą się także widowiskowe konkurencje strongman  przygotowane przez trenera personalnego Marcina Modrzejewskiego, 
 
Program artystyczny natomiast rozpocznie się na sali widowiskowej o godz. 16:30.  Wystąpią najmłodsi boguszowscy artyści (przedszkolaki z PSP nr 5) nie zabraknie też wielkich baniek mydlanych (Smyku Myku) i animacji dla dzieci, a dla nieco starszej publiczności zaśpiewają Nikola Garbacz.
 
Coś dla siebie znajdą też wielbiciele kabaretu specjalnie dla nich zaprezentuje się Kabaret WEŹRZESZ, który koncertowo poprowadzi też licytacje (złote serce z rubinem, wyjazd na obóz młodzieżowy w Bułgarii, koszulkę Kamila Stocha, kurs prawa jazdy, lot paralotnią, atrakcyjne wycieczki, pobyty w SPA, Pakiet Książański, vouchery do restauracji i wiele, wiele innych).
 
 
foto i info: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno