Ekstraliga kobiet: akademiczki już trenują

Za niewiele ponad miesiąc pierwszy oficjalny sprawdzian piłkarek AZS-u PWSZ Wałbrzych. Nic zatem dziwnego, iż wałbrzyszanki rozpoczęły już przygotowania do lutowych spotkań.

W połowie lutego podopieczne Kamila Jasińskiego czeka pierwszy oficjalny pojedynek tego roku - w ćwierćfinale Pucharu Polski nasze panie zagrają na wyjeździe z UKS-em SMS Łódź. Inaugurację ligowych zmagań zaplanowano zaś na 23 lutego, kiedy to akademiczki zagrają również na wyjeździe z beniaminkiem z Poznania.
 
Biorąc pod uwagę szybki powrót na boiska nie dziwi fakt, iż wałbrzyszanki mają za sobą pierwsze styczniowe treningi. Na razie trudno powiedzieć czy w składzie AZS-u PWSZ nastąpią jakieś zmiany. Znani są za to rywale, którzy w ramach przygotowań sprawdzą dyspozycję czwartej ekipy Ekstraligi. Już za kilka dni Dominika Dereń i spółka zagrają z Olimpią Szczecin, a potem zmierzą się między innymi z silnymi czeskimi i słowackimi drużynami: FC Hradec Kralove czy Slovanem Bratysława.
 
Plan sparingów AZS-u PWSZ:
Sobota - 12 stycznia: Olimpia Szczecin (w Żaganiu)
Sobota - 19 stycznia: Ślęza Wrocław (Wałbrzych)
Niedziela - 20 stycznia: AZS Wrocław (Wrocław)
Sobota - 2 lutego: FC Hradec Kralove (Hradec Kralove)
Sobota - 9 lutego: Slovan Bratysława (Czechy)
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno