Pościg za złodziejem zegarków

Ucieczka przed policją, a wcześniej kradzież zegarków. W ręce policji wpadł 22-letni mężczyzna, który uciekał przed funkcjonariuszami ul. 11 listopada.  Został zatrzymany już po kilkudziesięciu sekundach.

Do zdarzenia doszło po godzinie 2 w nocy. Funkcjonariusze zauważyli jadącego ul. 11 listopada w Wałbrzychu motocyklistę, który nie miał kasku i chcieli zatrzymać go do kontroli drogowej. 22-latek próbował jednak uciekać, początkowo na motorze, a potem pieszo. Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że jechał motocyklem pomimo zakazu kierowania pojazdami.
 
Co więcej, w grudniu ubiegłego roku mężczyzna ukradł dwa zegarki wartości ponad 4 tysięcy złotych ze sklepu przy ul. 1 Maja w  Wałbrzychu. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.  Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia.
 
wb
foto:pixabay.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno