Nowe władze MKS-u Szczawno-Zdrój

Krzysztof Twardijewicz (na głównym zdjęciu z prawej) został nowym prezesem MKS-u Szczawno-Zdrój. I to nie jedyna nowość w klubie z uzdrowiska, gdyż po kilku miesiącach odpoczynku do zespołu powraca trener Piotr Borek.

W ostatnich dniach doszło do sporych zmian w MKS-ie Szczawno-Zdrój. Funkcję prezesa objął wieloletni zawodnik pierwszego, a w ostatnim czasie również i drugiego zespołu Krzysztof Twardijewicz. Jego zastępcami zostali: związany z koszykówką Bartłomiej Józefowicz (trener MKS-u Mazbud Basket Szczawno-Zdrój) oraz Paweł Pilarczyk, który również mocno udziela się w rezerwach piłkarskiej drużyny.

 

Na efekty pracy niedawno powołanego zarządu nie musieliśmy długo czekać, gdyż trenerem występujących w "okręgówce" piłkarzy został po kilku miesiącach przerwy doskonale znany w lokalnym środowisku sportowym - Piotr Borek. Przed nowym szkoleniowcem zadanie wywalczenia utrzymania MKS-u na dotychczasowym poziomie. Zadanie niezwykle trudne, należy dodać, gdyż na półmetku sezonu jego podopieczni z zaledwie 7 punktami plasują się na przedostatnim miejscu w lidze.

 

Borek ma pomóc w utrzymaniu zespołu w "okręgówce", ale my wszyscy również możemy wesprzeć szczawieński klub oddając nasz 1 % podatku, o co apeluje zarząd klubu z prezesem Twardijewiczem na czele. Aby to uczynić, należy w odpowiedniej rubryce formularza PIT wprowadzić numer KRS 0000329474.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno