'Głośny' gaz przy ul. Solickiej?

Interwencja wałbrzyskich strażaków przy ul. Solickiej w Szczawnie-Zdroju. Mieszkańcy poinformowali służby o ulatniającym się gazie.

Jak informuje rzecznik wałbrzyskiej straży Tomasz Kwiatkowski, przybyli na miejsce strażacy nie stwierdzili obecności gazu w tym budynku. Na miejsce wezwano pogotowie gazowe, które również nie odnotowało niczego niepokojącego. Ich zdaniem w tym miejscu występował wyjątkowo duży pobór gazu i przez to „słychać” było jego wydobywanie się.
 
Do niepokojącej sytuacji doszło też przy ul. Moniuszki, gdzie portier w Zakładzie Odzyskiwania Mułów Węglowych wymieniał butlę z gazem i doszło do jej rozszczelnienia. Jak wynika z informacji strażaków, reduktor na butli był uszkodzony i nie powinna być ona użytkowana. Na szczęście nikomu nic się nie stało, konieczne było jedynie przewietrzenie pomieszczeń.
 
wb
foto:walbrzych24.com
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno