WOŚP: Zimna Wojna w Apollo

Kino Apollo przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia o godz. 16:30 odbędzie się tam pokaz Najlepszego Filmu Europejskiego 2018 roku – "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego.

"Zimna wojna" opowiada historię wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią ze sobą być i jednocześnie nie mogą być bez siebie. W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc.

 

Film zdobył pięć Europejskich Nagród Filmowych i jest mocnym kandydatem do Oscara. Pozycja obowiązkowa dla miłośników kina artystycznego.

 

W związku z tym, że pokaz jest dedykowany współpracy z  WOŚP, kino nie będzie prowadziło regularnej sprzedaży biletów. Zapraszamy na seans po wsparciu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kinie. Wolontariusze WOŚP będą czekali przed projekcją.

 

13 stycznia 2019, godz. 16:30

Kino Apollo

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
pz/inf.prasowa
foto: użyczone

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno