WOŚP na sportowo

Choć 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowano na najbliższą niedzielę, to lokalni kibice mogą się włączyć w akcję już dzień wcześniej. Przed nami sobotnia odsłona w Hali Wałbrzyskich Mistrzów, która odbędzie się pod hasłem "Wałbrzyscy sportowcy i kibice dla WOŚP". 

Warto w sobotnie popołudnie zarezerwować trochę czasu, aby wpaść na Halę Wałbrzyskich Mistrzów. Przed nami bowiem sportowy finał 27 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego kibicę będą mogli spróbować swych sił w konfrontacji z lokalnymi zespołami, czyli piłkarkami AZS-u PWSZ, futbolistami Miners Krause, piłkarzami Górnika, koszykarzami Górnika Trans.eu, siatkarzami Chełmca Aqua-Zdrój oraz siatkarkami Chełmca Wodociągów. Zwieńczeniem dnia będzie zaplanowany na godzinę 18 pojedynek na szczycie Piko Sport Dolnośląsko-Lubuskiej III Ligi Kobiet, w którym niepokonany Chełmiec Wodociągi podejmie Piko Sport AZS AWF Wrocław. Podczas imprezy nie zabraknie licytacji, ponadto będzie można spróbować swych sił w rywalizacji z Tomaszem Durajczykiem, Mistrzem Europy w tenisie stołowym.
 
Wałbrzyscy sportowcy i kibice dla WOŚP
Program imprezy
Sobota - 11 stycznia, Hala Wałbrzyskich Mistrzów:
godz. 15.30: AZS PWSZ Wałbrzych - Kibice
godz. 15.45: Miners Krause Wałbrzych - Kibice
godz. 16.00: KP Górnik Wałbrzych - Kibice
godz. 16.15: Górnik Trans.eu Wałbrzych - Kibice
godz. 16.30: TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych - Kibice
godz. 16.45: MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - Kibice
 
Piko Sport Dolnośląsko-Lubuska III Liga Kobiet
X kolejka
godz. 18.00: MKS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych - Piko Sport AZS AWF Wrocław
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno