Dwa medale Dawida Lewandowskiego w Mistrzostwach Polski

Rozegrane w Sobocie koło Poznania Halowe Mistrzostwa Polski Skrzatów w tenisie stołowych przyniosły podwójny sukces Dawida Lewandowskiego z KT Szczawno-Zdrój. Najnowszy nabytek klubu z uzdrowiska zdobył brąz w singlu oraz srebrny krążek w deblu.

Do Soboty w Wielkopolsce udała się silna reprezentacja KT Szczawno-Zdrój w składzie: Dawid Lewandowski, Filip Kosiński, Jan Kluczyński, Marcel Guziński oraz Oliwia Dróżdż. Najwięcej powodów do radości miał jednak pierwszy z wymienionych, który w turnieju singla przebił się do strefy finałowej. Niestety, w półfinale Lewandowski musiał uznać wyższość Grzegorza Zemly z Warszawy i w rezultacie wzbogacił się o brązowy medal Mistrzostw Polski. W deblu Dawid grając w parze z Janem Nowackim z Legii Warszawa awansował do finału, jednak w meczu o 1. miejsce nasz duet przegrał z parą Downar - Wieczorek. Warto wspomnieć, iż dwa krążki wywalczone w Sobocie to nie jedyne w ostatnim czasie sukcesy Lewandowskiego, który otrzymał powołanie na Mistrzostwa Europy w Chorwacji.
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno