Zgłosił kradzież samochodu, który wcześniej rozbił

Do 5 lat więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi Grzęd, który zgłosił policji kradzież samochodu. Jak się okazało wcześniej po pijaku rozbił auto. 
 

 

Około godziny 4:00 rano boguszowscy policjanci otrzymali informację o samochodzie, który w Grzędach leży w rowie na dachu. W aucie nikogo nie było, zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu, policjanci podejrzewali, że samochód mógł być użyty przy przestępstwie. 
 
Kilka godzin później właściciel auta zgłosił telefonicznie  jego kradzież. Policjanci udali się do mieszkania mężczyzny. Jak się okazało, 33-latek sam rozbił samochód gdy jechał pod wpływem alkoholu. Męzczyzna zawiadomił policję o kradzieży, bo nie chciał odpowiadać za jazdę na podwójnym gazie i spowodowanie kolizji. W chwili zatrzymania miał ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie  prawo jazdy, 33-latek odpowie teraz przed sądem za zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, które nie miało miejsca, jazdę w stanie nietrzeźwości oraz doprowadzenie do zdarzenia drogowego. Grozi mudo 2 lt więzienia i wysoka grzywna. 

opr. adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno