Śmierć w Kopalni Melafiru - prokuratura wszczyna śledztwo
Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu wszczyna śledztwo w sprawie śmierci 42-letniego mężczyzny wciągniętego przez taśmociąg.  Do tragedii doszło w Kopalni Melafiru w Czarnym Borze. 
42-latek został wciągnięty przez taśmociąg transportujący tłuczeń w Kopalni Melafiru w Czarnym Borze. Mężczyzna zginął na miejscu. Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek, jednak szczegóły zdarzenia wyjaśni śledztwo. Dziś na biurku prokuratura rejonowego w Wałbrzychu znalazły się materiały dowodowe.
 
- Na miejscu zdarzenia był prokurator, który kierował prowadzonymi czynnościami. Dzisiaj trafił do nas materiał dowodowy, który został zebrany w toku dotychczasowych czynności. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Śledztwo jest prowadzone w sprawie, nikomu nie przedstawiono zarzutów w związku ze zdarzeniem - mówi prokurator Marcin Witkowski.
 
Sekcja zwłok prawdopodobnie zostanie przeprowadzona jutro, ważne są także okoliczności całego zdarzenia. Po tym jak prokurator pozna pełny materiał dowodowy, będziemy wiedzieli czy komukolwiek w tej sprawie zostaną postawione zarzuty.
 
W.Blicharz
foto: walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com.
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com 
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno