Uratowali bezdomnego przed zamarznięciem

Miał drgawki, nie był w stanie samodzielnie stać - dzierżoniowscy policjanci wraz z pracownikami pomocy społecznej uratowali życie 66-letniemu  bezdomnemu mężczyźnie. 66-latek mieszkał... w namiocie. 


 

Mężczyzna był wyziębiony i osłabiony, gdy odwiedzili go policjanci i pracownicy pomocy społecznej 66-latek nie mógł samodzielnie utrzymać się na nogach, miał drgawki. Wezwany na miejsce lekarz zdecydował o jego hospitalizacji. Mężczyzna wcześniej odmawiał korzystania z ogrzewalni oraz z ciepłych posiłków, teraz trafił do szpitala. 
 
Policja zwraca się z apelem o przekazywanie wszystkich informacji dotyczących zagrożenia życia osób bezdomnych, zagrożonych bezdomnością oraz ludzi starszych, samotnych, ubogich. Nie bądźmy nieczuli również na osoby nietrzeźwe, które przebywają na mrozie. Wspólnie możemy im pomóc.


opr. adm
foto: Dolnośląska Policja

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno