Kulą w głowę...

Napadł na seniorów, nie spodziewał sie, że będą się bronić. 29-letni przestępca trafił już za kratki, w zatrzymaniu go pmógł napadnięty 79-latek, który atak odpierał... kulą ortopedyczną. 


 

Wieczorową porą 29-letni mężczyzna wszedł do mieszkania starszego małżeństwa z Czarnego Boru i zażądał od nich pieniędzy. Mimo choroby, 76-letni mężczyzna bohatersko odparł atak napastnika, wykorzystując do tego własną kulę ortopedyczną. Oszołomiony przestępca uciekł z mieszkania z rozciętym łukiem brwiowym, jednak długo nie cieszył się wolnością.
 
Na podstawie rysopisu podanego przez poszkodowanych, sprawca został  zatrzymany w swoim mieszkaniu w Grzędach. Za wtargnięcie do mieszkania oraz usiłowanie rozboju, mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. Decyzją sądu 29-latek został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

opr. adm
foto: ilustracyjne (pixabay)


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno