Czołówka z ciężarówką

Przed godziną 8:00 na ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce ok godziny 7:50 w pobliżu skrzyżowania ul. Kłodzkiej i Moniuszki w Jedlinie-Zdroju. Prawdopodobnie 36-letnia kobieta kierująca samochodem marki Renault jechała zbyt szybko i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy marki Volvo, którym kierował 55-letni mężczyzna.
 
W wyniku kolizji najbardziej ucierpiała 36-latka i musiała zostać przewieziona do szpitala. Na miejscu pracują nadal policjanci a po zakończeniu oględzin trzeba będzie uporządkować drogę, dlatego jak zapowiada rzecznik wałbrzyskiej policji Marcin Świeży, ten odcinek będzie jeszcze zamknięty przez około 1,5 godziny. Miejsce zderzenia można ominąć korzystając z objazdu przez ul. Moniuszki.
 
 
plr
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno