Poznaliśmy laureatów IX edycji Funduszu Toyoty.

Poznaliśmy laureatów IX edycji Funduszu Toyoty. Każdy z nich otrzymał symboliczny czek i zaprezentował swoje projekty, które będą realizowane w okresie od stycznia do czerwca 2019r. W bieżącym roku będzie realizowanych 5 projektów o łącznej wartości ponad 120 tysięcy zł. Dofinansowanie projektów w ramach Funduszu Toyoty wynosi blisko 93 tysiące zł.

- Od początków istnienia Funduszu Toyoty czyli 2011 roku wsparliśmy łącznie 44 inicjatywy, których celem była rewitalizacja przestrzeni zielonych, placów, skwerów oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych w Wałbrzychu i okolicach. Cieszymy się, że w tym roku zrealizowanych zostanie kolejnych 5 projektów, które są zgodne z naszymi priorytetami w działalności na rzecz społeczności lokalnej czyli ekologią, edukacją techniczną, bezpieczeństwem na drogach, mobilnością oraz sportem. –mówi Eiji Takeichi, prezes fabryki Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.
 
Iwona Hnatiuk – dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 w Wałbrzychu oraz Grzegorz Kruszyński z Fundacji Edukacji Europejskiej zwrócili uwagę, że współpraca z TMMP w ramach Funduszu Toyoty daje możliwość zaangażowania młodzieży w projektowanie innowacyjnych rozwiązań, które zostaną zrealizowane i mieszkańcy regionu wałbrzyskiego będą mogli z nich korzystać.
 
 
foto i info: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno