Menu

Maturzyści zatańczyli Poloneza w Rynku

Rekordowa liczba maturzystów zatańczyła po raz szósty Poloneza w wałbrzyskim Rynku. W tańcu mimo siarczystego mrozu, wzięło udział ponad 100 par. 

Maturzyści zatańczyli Poloneza w Rynku
Polonez to reprezentacyjny polski  taniec narodowy. Tradycją jest jego tańczenie na studniówce. Na dworach królów polskich Polonez stanowił element ceremoniału dworskiego, będąc paradą szlachty przed monarchą. Tańczony był na rozpoczęcie balów , również obecnie inauguruje niektóre imprezy, dla podkreślenia ich uroczystego charakteru 
 
- Radujemy się, że mamy tylu wspaniałych maturzystów, taką wspaniałą młodzież, tylu wspaniałych wałbrzyszan. Cieszymy się, że ta inicjatywa w tym roku zgromadziła rekordową liczbę uczestników. Młode miasto wyszło na wałbrzyski rynek. Trzymamy za was kciuki. Życzą, abyście studiowali w Wałbrzychu, żebyście nie wyjeżdżali i wszyscy wrócili nawet, jak wyjedziecie. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.
 
 
 
pm
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

AntyLolek (24 stycznia 2019 19:25)
Cytuję użytkownika: wal
A gdzie widzisz tutaj trolling? Lolek słusznie zauważył,że mrozik typu 5 st. to nie "siarczysty mróz".Co do poziomu tego portalu -też mam poważne zastrzeżenia choć użyłbym innych słów na ich określenie. Co do ANTYLOLKA-to treść Twego posta wskazuje,że autor bez TVN czy GW nie mógłby funkcjonować.
Rozumiem, że gdybym wobec Ciebie użył stwierdzenia "zj3bany wal" to na pewno czułbyś się tym określeniem zaszczycony. Na marginesie, doskonale funkcjonuję bez TVN oraz GW. I jeszcze jedno, jest tyle lokalnych portali, zapewne na znacznie wyższym poziomie językowym czy merytorycznym, to po co się zaślepione złością bidoki męczycie wchodząc na powyższy?
wal (24 stycznia 2019 17:42)
A gdzie widzisz tutaj trolling? Lolek słusznie zauważył,że mrozik typu 5 st. to nie "siarczysty mróz".Co do poziomu tego portalu -też mam poważne zastrzeżenia choć użyłbym innych słów na ich określenie. Co do ANTYLOLKA-to treść Twego posta wskazuje,że autor bez TVN czy GW nie mógłby funkcjonować.
AntyLolek (24 stycznia 2019 8:30)
Cytuję użytkownika: Lolek
"mimo siarczystego mrozu" -5 to siarczysty mróz? Hahaha redaktorzyna idiotą jak cała zj3bana redakcja tego portalu
Fantastyczny komentarz - jak widać, nie wszyscy dojrzeli, aby używać internetu. Schowaj się trollu do mysiej dziury i tam wylewaj swoją żółć. Ile trzeba mieć w sobie nienawiści i złości, żeby pisać takie słowa?
Lolek (24 stycznia 2019 0:40)
"mimo siarczystego mrozu" -5 to siarczysty mróz? Hahaha redaktorzyna idiotą jak cała zj3bana redakcja tego portalu
JONY (23 stycznia 2019 21:24)
To jest wspaniała inicjatywa. Szkoda,że wcześniej nie wpadł ktoś na taki pomysł, i nie załapałem się. Zazdroszczę.

Dodaj komentarz

polonez  |   rynek  |   taniec  |   maturzysci  |  

Która wałbrzyska choinka jest najwyższa?

Wigilia na wałbrzyskim Rynku

Świąteczna niespodzianka: jarmark w wałbrzyskim rynku jednak się...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij