Jak na narty - to do Rzeczki

Zima w Rzeczce nie odpuszcza. Delikatne opady śniegu, kilkustopniowy mróz oraz pracujące armatki śniegowe, przyczyniły się do stworzenia wprost  idealnych warunków do uprawiania różnorodnych sportów zimowych.. 

W miejscowości Rzeczka działają oświetlone wyciągi narciarskie z naturalnie i sztucznie naśnieżanymi stokami, na których wprawni narciarze mogą do woli szusować na stokach.
 
Dla osób pragnących nauczyć się obcowania z nartami czy też deską snowboardową, przygotowano indywidualne szkolenia. Każdy amator śnieżnych atrakcji znajdzie tu coś interesującego dla siebie - od profesjonalnego narciarstwa po wesołą i beztroską zabawę na śniegu.  Świeże górskie powietrze  z pewnością pozwoli wypocząć, przynosząc odrobinę wytchnienia.
 
A dla zmęczonych śniegowym szaleństwem, do zaproponowania mamy odpoczynek w naszych wspaniałych obiektach turystycznych. Średniowieczny Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim, zachwyci swoją architekturą, Sztolnie Walimskie pozwolą na chwilę zadumy w podziemiach wydrążonych w skale. 
 
Malownicze Jezioro Bystrzyckie wraz z zaporą, pomniki przyrody, zachwycą wszystkich miłośników naturalnych krajobrazów.  Pomimo panujących zimowych warunków, nie ma problemu z dojazdem do wyciągów czy naszych atrakcji, drogi są na bieżąco odśnieżane, a na terenie Gminy znajduje się wiele miejsc parkingowych. 
 
 
opr.red
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno