Coolturalne Ferie w Głuszycy

Ponad sześćdziesięcioro dzieci z wielką radością rozpoczęło "COOLturalne zajęcia feryjne"  zorganizowane w Centrum Kultury – Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głuszycy oraz w świetlicach wiejskich w Kolcach, w Sierpnicy, w Grzmiącej i w Głuszycy Górnej.

Uczestnikami zajęć są dzieci w wieku 6-12 lat. Organizatorzy zadbali o szereg ciekawych zajęć, więc dzieci nie narzekają na nudę. Jest wesoło, kreatywnie i bardzo kulturalnie. Dzieci odwiedziły już Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu, uczestniczyły także w warsztatach teatralnych z zawodowy aktorem. Przed uczestnikami głuszyckich zajęć jeszcze wiele atrakcji, m.in.  warsztaty kulinarne, które poprowadzi lokalny restaurator, wyjazd do Wałbrzycha do Cinema City oraz do Muzeum Porcelany oraz relaks w głuszyckiej krytej pływalni „Delfinek”.

 

Zaplanowano także wycieczki do Muzeum Zabawek w Kudowie- Zdroju oraz do Muzeum Nauki „Hydropolis" we Wrocławiu. Dzieci odwiedzą także lokalne atrakcje turystyczne - Podziemne Miasto Osówka i Pałac Jedlinka, gdzie wezmą udział w ciekawych warsztatach.  Na zakończenie zimowej przerwy od zajęć szkolnych - 8 lutego - wszystkie dzieci spotkają się w sali widowiskowej CK-MBP na balu karnawałowym. 

 

 

info i foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno