Zmarł 84-letni nożownik ze szpitala 'Latawiec'

Zmarł 84-latek, który ranił nożem dwóch pacjentów w świdnickim szpitalu. Na jutro zaplanowano sekcję zwłok.

84-latek zaatakował nożem tzw. kozikiem dwóch pacjentów świdnickiego szpitala „Latawiec”: 85-letniego emerytowanego proboszcza z Wałbrzycha Juliana Źrałko oraz 98-latka. Uderzył też w głowę pielęgniarkę. 
 
Mężczyzna zmarł na oddziale psychiatrii w Szpitalu Sokołowskiego w Wałbrzychu. Konsekwencją śmierci 84-latka jest to, że postępowanie w sprawie usiłowania zabójstwa dwóch pacjentów zostanie umorzone.
 
- W dalszym ciągu będziemy prowadzić postępowanie w zakresie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia personelu oraz pacjentów oddziału wewnętrznego szpitala Latawiec, poprzez umożliwienie wniesienia pacjentowi na teren szpitala noża, którym skrzywdził dwie osoby. Ten wątek będzie badany w dalszym ciągu w odrębnym postępowaniu - mówi prokurator rejonowy w Świdnicy Marek Rusin.
 
Na jutro zaplanowano sekcję zwłok 84-latka.
 
Czytaj też:
 
wb
foto:pixabay.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno