Zaprojektuj logo dla schroniska

Schronisko dla Zwierząt w Wałbrzychu ogłasza konkurs na nowe logo. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie wałbrzyskich szkół podstawowych, gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych.

Logo będzie wykorzystywane w związku z działalnością Schroniska i do jego identyfikacji wizualnej. W szczególności umieszczane będzie na: papierze firmowym, kopertach, plakatach, ulotkach, nośnikach informacji i reklamy zewnętrznej, gadżetach promocyjno-reklamowych, w materiałach prasowych, telewizyjnych oraz materiałach audio-video.
 
Logo powinno:
- być zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami projektowania logo,
- nawiązywać do zadań realizowanych przez Schronisko dla Zwierząt w Wałbrzychu,
- nawiązywać do charakterystycznych elementów architektury i krajobrazu Miasta Wałbrzycha,
- być oryginalne, nowoczesne i innowacyjne, estetyczne,
- składać się z elementu graficznego i napisu SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT W WAŁBRZYCHU
 
Każdy uczestnik konkursu może złożyć tylko jeden projekt logo. Projekty należy składać indywidualnie – nie ma możliwości składania prac grupowych. Projekty należy przesyłać w formacie JPG w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 lutego 2019 r. na adres biuro@schronisko.walbrzych.pl
 
Zwycięzca konkursu otrzyma tablet Huawei MediaPad T3 16GB, dodatkowo autorzy dwóch wyróżnionych projektów otrzymają powerbanki Huawei Ap008Q 10000 mAh. Fundatorem nagród w konkursie jest Fundacja Edukacji Europejskiej w Wałbrzychu.
 
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie internetowej schronisko.walbrzych.pl, w zakładce „Aktualności”.
 
plr
foto: archiwum
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno